Genel

Sanal Spor Hocası SportBro’ya Merhaba

sport

Spor yapmayı sevenlerin en büyük sorunlarından biri elbette ki disiplindir. Benim gibi birçok kişi spor yapabilmek için ya bir antrenöre veya ilgilendiği sporu çok iyi bilen bir arkadaşa ihtiyaç duyar. Örneğin, fitness salonlarında hoca eşliğinde çalışmak hem çok daha disiplinli olmanızı hem de doğru hareketleri, doğru sürelerde yapmanıza olanak sağlar. Tabi bu durum, hocayla sizin zaman uyumunuz ve iletişim türünüze göre performansınıza da yansır. Yani, iyi bir hoca ile iyi bir iletişimle spor yapıyorsanız çok şanslısınız demektir. Öte yandan, bireysel olarak spor yapmaktan keyif alanlar için ise birçok internet sitesi ve mobil uygulama var. Yapılacak hareketlerin süre ve şekillerinin yer aldığı bu tip platformlar, teknolojik spor hocası olarak da adlandırılabilir.

 

SprortBro isimli internet sitesi, kendi kendine spor yapmak isteyenler için, sanal spor hocası olma yolunda güzel paylaşımlar yapmaya başladı. İsminden de anlaşılacağı üzere, sporu seven kardeşlerin bir arada olduğu ve bilgilerini paylaştıkları SportBro internet sayfası sayesinde aşağıdaki başlıklarda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Henüz emekleme aşamasında olan SportBro internet sitesi, sporu, sağlığınıza uygun olarak yapabilmeniz için güzel bilgileri paylaşıyor. Yeni yazarların da katılımı ile yakın gelecekte adından çokça söz ettireceğini düşünüyorum. Çünkü, SportBro projesinin içerisinde, amatör, profesyonel sporcular, beslenme uzmanları ile antrenörlerin yanı sıra mobil geliştiriciler de bulunuyor. SportBro ekibi ile yaptığım sohbetin üzerinden 1 hafta geçmemişti ki, sitenin aktif olarak erişime açıldığını gördüm.

Sizlerde spora gönül vermiş ve bilgilerini paylaşmak isteyen insanlar olarak, sportbro üzerinden yazı ve makalelerinizi yayınlayabilirsiniz.

Benim ilgi alanım olan spor dalı ise Boks. Balamir Hoca ile Caddebostan Sahilinde yaptığımız düz koşu ve esneme hareketlerinden sonra yaptığımız spanning çalışmasının henüz tadı damağımdayken, Balamir hocanın diğer öğrencileri ile birlikte orman ve denizin bir arada olduğu kamp alanında sporcu kampı düzenleneceği bilgisini almak ise çok heyecan verici. Umarım en kısa sürede benimde dahil olacağım sporcu kampı yer ve zamanı netleşir. Birbirinden değerli genç boksörler ile aynı ortamda amatör ruhla bulunmak ise ayrı bir tecrübe olacak düşüncesindeyim.

 

7den 77’ye herkes için spor oldukça önemli. Spor psikolojisi, anatomi gibi bilgilerin yanı sıra spor teknikleri hakkında bilgi sahibi olanların bu bilgilerini herkesle paylaşma iddiasında olan SportBro, sportif faaliyetlere gönül veren kardeşleri bir araya getiriyor ve hızla büyüyen katılımcıları ile internette hoşça vakit geçirmenizi sağlıyor. Hele bir de Balamir Kodak ile boks eğitimlerine katılma şansı yakaladıysanız, demeyin keyfinize…

 

 

 

SportBro isimli proje hayırlı olsun ve en kısa sürede mobil uygulama tamamlanıp, cepte spor keyfi yaşanır.

 

SportBro isimli internet sitesini ziyaret etmek ve yazılarınızı paylaşmak isterseniz;

 

Burayı Tıklayın

 

 

Unutma!!!

Yere düştüğün zaman değil, ayağa kalkamadığın zaman kaybedersin.

Tags : boks derslerispor psikolojisisporcu beslenmesportbrovücut geliştirme
admin

The author admin

Leave a Response