Bilgi Güvenliği

Paralel Belediyeciler için Son Şans! VAZGEÇİN!!!

indir (3)

15 Temmuz sonrası FETÖ denen aşağılık grubun bir terör örgütü olduğu herkesçe kabul edildi. Ancak bu arada Devlet Başkanımızın yıllardır bağıra bağıra sesinin kısıldığı PARALEL YAPI unutulup yerine FETÖ denilmeye başlandı. O fetöcü bu fetocu peki paralel yapı nerede?

 

Öncelikle paralel yapıyı net tanımlayalım. Devletten ama yönetici vasfı ile ama memur vasfı ile maaş alanların yetkisi dahilindeki işlerde, kendi çıkarlarına iş yapmaları, kazanç elde etmeleri ve milletin zararına işler yaparak yetkisini kötüye kullananlara paralel yapı denir. Fetö ise malüm zaten.

Bilindiği gibi Türk Bilişim Grubu ve Siber Güvenlik komutanlığı mensupları reklamı sevmez, web siteleri hackledik diyerek ön plana çıkmaz. Tek yaptıkları Devlet Ebed müddet ilkesine bağlı olarak yaşamak, takiyye, riya yapmadan inançlarını yaşamak ve bu doğrultuda bilgi teknolojilerini iyi kullanarak bilgi edinmektir. Bazen bu bilgiler eğitim amaçlı aktarılır bazense, PARALEL YAPIYA mensup olanları deşifre etmek adına kullanılır.

Özellikle damatlar, yeğenler aracılığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi uzun süredir kıskaç altındaydı. 15 Temmuz sonrası darbeyi önleyen Millet, şu anda yapılan bir çok ihalede yeni köşe kapmaya çalışanları fark etmiş bulunuyor. Millet uyarısını 15 Temmuz sonrası ilk defa yaptı ve bir daha uyarı olmaksızın, yolsuzluk, beceriksizlik, aç gözlülük gibi karakterleri iyi oynayan artistlerin artık beyaz perdeye taşınacağını düşünüyor.

Ben bir Türk Genci olarak, özellikle belediye ve belediyenin iştiraklerinde Paralel Yapıya karşı olan Türk gençlerinin yönetici olduğunu görmekten gurur duyuyorum. Hatta, çakalların bu tip vatanını düşünen kamu yöneticilerine attıkları pusuları da görüyor ve onları korumak adına Bozkurtlar’ın keskin gözleri ile, her şeyi gördüğünü iddia edenlere hizmet eden Paralel Yapının her bir neferini de delilli, ispatlı olarak deşifre edebilecek verilerin olduğunu hatırlatmak ta yarar görüyorum. Yani, bizim devlet adamlarımızı sizlere yedirtmeyiz. Ne bir muhtarı nede inandığı pozitif değerler uğruna mücadele eden devletine bağlı çalışanları Paralel Yapı mensuplarına yedirtmeyeceğiz!!!

uzun lafın kısası, ya işlerinizi hakkı ile yapın yada milletin gazabından korkun!!!

Bu doğrultuda, Bilgi güvenliği, kişisel verilerin güvenliği ve siber güvenlik stratejilerine uygun alımlar yapılsın, rant için ağzınızın suyu akarken, çoluğunuza, çocuğunuza haram lokma yedirtmeden adam gibi, insana yakışan hallerde bulunun, bulunun ki Paralel Yapıya hizmet etmeden onurlu bir yaşam sürün.

UNUTMA!

VAZİFEYİ İHMALE SÜRÜKLEYEN MERHAMET, VATANA İHANETTİR

Tags : PARALEL ŞANSparalel yapı nedir
admin

The author admin

Leave a Response