Bilgi Güvenliği

Kozmofix ile Kozmetik İhtiyaçlarına Çözümler…

indir (8)

Kozmofix, kozmetik ürün ve hizmetler için farklı bir çözüm önerisi ile yayına başladı. İsmini Kozmetik ve ingilizce’de çözüm anlamına gelen Fix kelimesinden alan Kozmofix’te yok yok diyebiliriz. En ufak bir kaş farından tutun cilt bakımı cihazlarına kadar bir çok kozmetik ürünü bu sitede yer alıyor.

 

pictures_1_1

Kozmofix’in en dikkat çekici yönü bana göre hem uygun fiyatlı kozmetik ürünlerini barındırması hemde inanılmaz hızlı tedarik %100 müşteri memnuniyetine uygun çalışma yapısı diyebilirim. Tedarikçiye tek bir merkezden ulaşabilmek adına pratik çözümler sunan kozmofix’in linkini de paylaşarak, lafı çok uzatmadan mağazayı ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

 

Gençler tarafından kurulan ve yönetilen Kozmofix’in henüz yeni olması nedeni ile video tanıtım çalışmaları hazırlamamış olması normal ama tavsiyem o dur ki, videolu reklamlar ile çok daha fazla kitleye ulaşabilirler. Gerçi bu önerimi belki de çoktan düşünen arkadaşlarımız bana sitem edebilir ama, kuşların kulağıma fısıldadığı kadar ile yıl sonu gibi kısa bir sürede adından çokça söz ettirecek Kozmofix, bilinirliğini hızla arttıracak gibi.

Tamamen iyi niyetler ve güzel stratejiler ile yayına başlayan Kozmofix ekibinin kimler olduğundan daha çok “fix” kelimesinin yani çözümün hakkını verdiği kesin. Umarım bu kalite çizgilerini bozmadan herkesin kozmetik ihtiyaçlarına hesaplı ve kaliteli çözümler üretmeye devam ederler.

 

Benden söylemesi, şimdiden üye olup fırsatlardan haberdar olmakta fayda var…

Tags : güzellik ürünlerikozmetik toptancıkozmofixsaç bakım ürünleriucuz kozmetik ürünleri
admin

The author admin

Leave a Response