Uzun bir flört döneminden sonra sevgilinizle evlenmeye ve bir ömür hayatı paylaşmaya karar verdiniz. Şimdi ilk yapmanız gereken, aşkınızı ve sevginizi yansıtan ve bir ömür boyu yansıtacak olan güzel bir yüzük seçmek. Hangi yüzüğü alırsanız alın, hiç bir yüzük eşinizin kalp atışını parmaklarınızda hissetmenizi sağlamaz. Tabi HB Ring den haberiniz varsa, aşkınızın kalp atışlarını yüzük parmağınızdan hissetmeye başlayabilirisiniz.

HB Ring

Dünyadaki mesajların yada sesli görüşmelerin hiç biri eşinizin kalp atışlarını duymaktan daha değerli olamaz. HB Ring ile wi-fi veya başka bir veri bağlantısı aracılığı ile her an eşinizin kalp atışlarını parmağınızda hissedebiliyorsunuz. Ülkemizde henüz satışı yok ve olsaydı eminim ki bir çok kadın “bu yüzüğün tek taşı yok” diyerek eleştirecektir ve  illaki ancak kalp atışlarını hissetmek adına teknolojiye ihtiyaç duyan bir aşk ne derece makbul aşktır diyenler de olacaktır.

HB Ring

 

Çizilmeyen safir kristal olan yüzükler teknoloji çağında gün yüzüne çıkan aşk içerikli ürünler arasında yerini alan HB Ring bana göre oldukça başarılı bir inovasyon örneği. Bakalım bizim gümüş ve altın tasarımcılarımız bu ürün karşısında ne yapacaklar?

Ülkemize bu tip bir teknolojiyi uyarlamak gerekseydi, eşlerin standart kalp atış sayısının üzerine çıkması veya altına inmesi durumunda sinyal versin seçeneği kesinlikle olurdu. Kısacası erkeklerin başına aşırı kıskanç eşlerinin “bu nabız neden yükseldi? ne yaptın da bu nabız 100 geçmiş he!” gibi söylemlerine pek sık rastlardık.HB Ring

Akıllı telefonlar ile uyumlu olarak çalışan HB Ring’e sahip olmak isterseniz  http://www.thetouchx.com/ linkinden detaylı bilgi alabilirisiniz…