Eleştiri

Altın Kelebek Okancık’a Konuvermiş

pantene-altin-kelebek-odulleri-sahiplerini-buldu_762d0

Diriliş Ertuğrul isimli dizi Altın Kelebek ödüllerinde halkın oyu ile birinci seçildi. Ancak bu durumu hazmedemeyen Altın Kelebek’in organizatörleri kendilerince başarılı dizinin yapımcısını aşağılamak adına saçma bir komedi kurgulamışlar. Bu kurguda, Mehmet Bozdağ teşekkür konuşmasını yapamamış ve sonrasında Okancık kendince espriler yaparak ve yine kendi gibi düşünüp yaşayanların sahte kahkahaları eşliğinde dizi ve yapımcı ile alay etmişti.

Ben Altın Kelebek için herhangi bir oylama yapmadım ama Diriliş Ertuğrul’u severek izliyorum. Öncelikle Okancık’ın bu ülkeye ahlaksızlık, ukalalık ve saçmalıklardan başka bir yansımaya sebep olmadığını çok iyi bildiğimizi ve o kısacık boyu ile aklının kısalığının eş zamanlı gereksiz olduğunu da unuttuğumuz sanılmasın.

Burada birçokları, Altın Kelebek ödüllerinde olduğu gibi ahlaksızlığı kolaylıkla dikta edebiliyorken bu tip yaklaşımlara neden kimse çıkıp da diktatörlüğün alası demiyor? E tabi, şimdi Okancık gibiler zamanında nazlı ılıcak’ın  parasını verenin düdüğünü çaldığı gibi öttürüldüğü için, düdük olanların bu cümleleri algılaması beklenemez. Ancak bizlerde, düdüğü bile yardım amaçlı kullanırken eğlence için düdük çalan ve düdük olanları da anlayamayız.

Mehmet Bozdağ olmak üzere tüm Diriliş Ertuğrul ekibine bizlere gerçeği, tarihimizi yansıtarak, hakiki Türk Milletinin, gerçek DNA’sını yansıtan, yiğitlik, asalet, adalet gibi temel unsurlarımızı hatırlattığınız için teşekkür ederiz. İşin aslı şu ki,

Halkın iradesine saygısızlık edenlerin, bu halkın sırtından para kazandığını da,  halkın iradesini temsil edenlere yakınız diye hak yiyenleri de çok iyi biliyoruz. Ama Okancık gibi bacaksızlar biz kimleriz halen daha bilmiyorlar.

Aslını inkar eden haramzadedir.

evet… Okancık efendi, sen aslını inkar etmedin, sana yakışanı yaptın.

Tags : altın kelebekdiriliş ertuğrulokancık
admin

The author admin

Leave a Response