Genel

BuBaSoft’dan yeni bir görsel zeka oyunu; Tiny Boxes

Untitled-4

Dünyanın en zor görsel zeka oyunu Hidden Numbers’ın geliştiricisi olan BuBaSoft, yeni bir görsel zeka oyunu daha geliştirdi. Googleplay üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Tiny Numbers isimli oyun, özellikle beyin jimnastiği yapmak isteyenler için oldukça keyifli bir oyuna benziyor. 90’lı yılların efsanesi ve bağımlılık yaratan Tetris’e farklı bir bakış açısı getiren Tiny Numbers, Hidden Numbers kadar zor bölümleri barındırmamış. Tek elle bile kolaylıkla oynanabilen Tiny Numbers ile can sıkıcı yolculuklara bir son verilebilir. Kullanıcı dostu arayüzü ve eğlenceli senaryoları ile oldukça keyifli bir oyun olmuş diyebiliriz.

BuBaSoft, bu yıl içerisinde başka bir Android oyunu yayınlayacak mı bilinmez ama IOS platformunda Hidden Numbers isteyenlerin sayısının arttığını gören BuBaSoft Development Team’in Unity Platformunda, yeni oyunlarla karşımıza çıkacağını söyleyebilirim. Şimdilik sadece Android platformlar üzerinde oynanabilen Tiny Boxes isimli oyunun tanıtım yazısı ile sizleri baş başa bırakıyor ve iyi oyunlar diliyorum…

 

90’lı yılların unutulmaz oyunu, bir zamanlar hepimizin bağımlılığı olan Tetris’e yeni bir bakış açısı getirdik… Bildiğiniz Tetris, her zamanki gibi bağımlılık yaratıcı ama şimdi daha da eğlenceli!

 

Klasik tetris oyununda olduğu gibi oyunun size vermiş olduğu şekilleri kullanmak yerine Tiny Boxes da kuralları siz belirliyorsunuz. İstediğiniz şekli parmağınızla çizin, tabii ki yapabilecekleriz sınırsız değil, oyun size her hamlede 1 ile 8 kutu arasında bir şekil çizme hakkı tanır, gerisi de sadece size ve hayal gücünüze kalmış.

 

Sizden network izni dışında hiçbir erişim izni istemiyoruz, network iznine ise sizlere yeni ve daha eğlenceli oyunlar geliştirmemize kaynak sağlaycak, oyunun küçük bir bölümünde gösterilecek AdMod reklamı ve ileride sağlayacağımız network üzerinden arkadaşlarınıza karşı oynayabilme özelliği için ihtiyacımız var.

 

Her yerde, sadece tek elinizi kullanarak bile oynayabileceğiniz Tiny Boxes ile hem keyifli vakit geçirmenizi hem de diğer tüm oyunlarımızda olduğu gibi zihin jimnastiği yapmanızı amaçlıyoruz…

 

Tiny Boxes ile kuralları siz belirleyin!

 

 

Tiny Boxes oyununu indirmek için tıklayınız

 

Tags : bubasofttiny boxes
admin

The author admin

Leave a Response