11

AB vize muafiyeti görüşmeleri esnasında Türkiye’den istenen 72 madde içerisinde kabul ettiğimiz yasaların çoğu, Kişisel verilerin korunması ” kanunu uyarınca yapılması gerekenler üzerineydi. Neticede, terör düzenlemesini ret eden Türkiye vize muafiyetinden yararlanamadı ama AB normlarını yine, gelişmiş olan ülkeler kategorisinde olmak yani medeniyet denilen seviyeye ulaşmak için uygulamaya başladı.

Biraz daha açıklamak gerekirse, hızlı bir şekilde önlem almaz isek, bize ele geçirilmiş olduğu söylenecek olan maniple edilmiş olan verilerimizi yayınlayacak siber terör grupları yeşerecektir.

Siber Milis’ler, Efe’lerin meydan muharebelerine tanıklık edeceğiz…

Devlet başkanımız tarafından dile getiren “Güvenlik Konseyi” ve bu konsey için verilen talimat ile  Devlet Denetleme Kurulu göreve çağrıldı. Denetleme kurulundaki herkese canı gönülden siber güvenlik başlıklarında yardımcı olmamız gerekli. Ancak burada ki hassas konu “Abiler” ile “Ağabeyleri” ayırt edebilme yeteneğine sahip olanlar tarafından, dikkatlice yazılacak raporlara destek verme konusudur.

Bu yasal uyarıyı güvenlik konseyinde devlet başkanımızın dile getirdiği, “Akademide aradığımız özellik devlete bağlılık” ve bilgidir…   Bu doğrultuda kendine güvenen öğrenci yada okula gidemeyenlerin online platformlar üzerinden bilgilerini paylaşması için de tam zamanı diyebiliriz.

Burada bu eğitimi alanlar ile bilgisini paylaşanların sürekli kendilerini güncellemeleri ve siber güvenlik sektörüne, canlı, taze, enerjik ve elbette ki egosuz kalifiyeli (edit: egosuz kalifiyeli, tıpkı katıksız yakıt gibidir. çevreye zarar vermez, doğa ve yeşil dostudur…) iş gücü olacaklardır.

İnanın, bu ekip istese gecede doğru olmayan yollardan ciddi gelirler elde edebilir ve bunu asla düşünmez. Çünkü beyaz taraf berraktır. Bilgi berraktır ve hakkını vermek gerekir…

 

Gelelim adalet için hatırlamamız gereken  yasal uyarı konusuna ;

Özellikle hakimlerin bize verilen yasaları  uyguluyoruz.  Meclis ne derse o diyerek bu işten sıyırlmaları hak değil.  Adaletin bekçisi olan  hakimler elbette ki var  ama suçlunun  yanında  olan ve suçluyu koruyanlar da var.

Örneğin istanbul Anadolu  11.asliye ceza hakimi.  33 cm lik bıçakla 2 kardeşin bir dükkanı basarak dükkan sahibini bıçakla yaralaması sonrası verilen ceza yargıtaya gönderilir ve 5 yıl sabırla bekleyen mağdur,  yargıtayın verdiği yeniden yargılama  kararı nedeniyle 1 yıl daha sabrını korur.  Öyle ya adalet mülkün temeli.

 

Karar vereceğim uzlaşın diyen hakim, mağdura  sen diye hitap ederken karşı tarafa siz diye hitap eder.  Duruşma başlar ve şeytanın sessiz olarak seslendiği o cümleler de mahkeme salonunda  yankılanır.

“Oyun  başlasın”

 

Hakim mağdura söz vermeden,  ifademin aynısını tekrar ederim diyor ve katip de yazıyor.  Sıra sanık avukatına gelir…

Sayın başkan ben bu davanın avukatı değilim.  Arkadaşım benden gelemediği için rica etti,  dosyaya şöyle bir göz gezdirdim.  Bıçağın kime ait olduğu belli değil,  tanıkların ifadeleri müştekinin kendi kendini bıçakladığı yönünde.  Ayrıca  planlanmış bir durum değil.  Hükmün açıklanmasının  geri bırakılmasını  talep ediyoruz.

Söz isteyen müştekiye sen sus.  Söyleyeceğini söyledin.  Ama efendim ben bir şey demedim ki siz benim adıma  yazdınız.  Nerede senin avukatın seninle neden ilgilenmedi gelseydi.  Efendim ben katılan sıfatıyla bulunuyorum zaten.  Karşı taraf beni bıçakladı,  onlar burada değil,  5 dakikada  dosyayı inceledim  diyen bir avukata. . .  Sus dedim sana.  Karar ,  . . . . . . . .

Karar ile yasalar  en hafif hali ile uygulanır  ve suçlular 33 cm’lik bıçakla yaraladıkları için hapis yatmaz ve hiç bir para cezası ödemezler.  Bu durumda mağdur da parmak izi dolu  bir bıçakla belden aşağı bir bıçağı sokup çıkarsa cezası yok .

Kararı eline tutuşturulan müştekiye haydi bakim,  bitti diyen  bir hakim.  Mağdur dışarı çıkar ve 1 dakika  içinde tekrar salona girer.  Hakim ile avukatın gülüşmelerine tanık olur ve oooo Allah  muhabbetinizi  arttırsın  diyerek katibe doğru yönelir.  Benim kimliğim burada mı?  Hayır ben verdim  size.  Heh evet buradaymış teşekkürler der ve salondan  çıkarken  şeytanın avukatı,  siz bir şey mi ima etmeye çalıştınız? der.  Hayır  ne iması açık açık söyledim .  Kahkahalar a tanık oldum ve bende sizin gibileri tespit  etmeye  çalışıyordum.  Sizleri şikayet  edeceğim diyerek salonu terk etti .

Yasal uyarı şu; adaletin bekçiliğini bırakıp şeytana bekçilik eden hakim de olsa savcı da olsa,  hepsi milletin hizmetkarıdır.  Egemenlik kayıtsız sız şartsız  milletindir  ve bu 15 temmuz sonrası ay yıldızlı bayrağımıza taze kanlar ile işlenmiştir.  Bizler ne adaletin bekçiliğinden vazgeçeriz ne de şeytanın  hizmetkarlarını deşifre etmekten geri dururuz.

Düşünsenize mağdur kendini savunamaz avukatı olacak  diye,   suçu kesin olana az ceza vermek için mağdura sen sus diyen bir hakim var.  Sanki  bıçaklandı diye bir de dayak yiyecek hakimden.

Ey şeytanın  hakimleri  ve avukatları.  Şunu iyi bilesiniz ki,  Yüce Türk  adaletinden  arz,  sizlerden ise rica edebileceğimizi sizlerde çok iyi biliyorsunuz.  Çocuğun bıçaklanmış olsa konuya nasıl bakıyorsa bir hakim,  her vatandaşa da öyle  bakmalı.

Neyse ki,  artık devlet başkanımız  var ve biz ne dersek,  ne istersek onu yapıyor.  Tabi bu arada dosyadan para kapmak için ve hiç bir duruşmaya katılmayan şeytanın avukatı da üç kuruş uğruna sattığı ruhunu nasıl geri alır bilemeyiz.  Ancak  Devlet başkanımızın görevlendirdiği adalet sarayı başkanı ve daha bir çok kanaldan bu tip paralel yapı ustaları deşifre  edilecek .

Durmayacağız  susmayacağız , deşifre edeceğiz ve adaletin bekçiliğini yapacağız.

Bu yasal  uyarıya uymayanlar  hakkında suç duyurusunda  bulunmak,  ihbar yada şikayetlerini dile getirmek isteyenler.  Bimer üzerinden devlete ulaşabilir ve adaletin bekçiliğini yapabilirler. . .

Ya devlet başa ya kuzgun leşe. . .

 

 

Tags : Paralel
admin

The author admin

Leave a Response